#2016-02-04 01:46:16 

Dobromir

Użytkownik

Witam Państwa! W przyszłym tygodniu posyłam córkę pierwszy raz do przedszkola i zupelnie nie wiem jak ja przygotować. Kupiliśmy z zona trochę nowych ubran i dziewczęcych gadżetów, ale czy powinniśmy kupić jakieś artykuly do higieny, dlugopisy, kredki, zeszyty? Czy tez dają to w przedszkolu? Dzieki za odpowiedź.
#2016-02-04 04:22:15 

Mirabeka

Użytkownik

No chyba Ty jestes ojcem wiec powienienes wiedziec do jakiego przedszkola posylasz córkę. Na pewno mówili, albo wreczyli Ci wykaz lub coś podobnego. Jeśli jestes tak zakrecony ze nie pamietasz/zgubiles to zadzwon i zapytaj. Dzieci bardzo przezywaja pierwszy dzien bez rodzicow wiec nie utrudniaj tego.
#2016-02-04 06:05:59 

Siostrzyczka

Użytkownik

Ojciec roku :D. Zaraz się okaze ze córka wcale nie idzie do przedszkola tylko do liceum, a tatus troche przespal pare lat. Mężczyźni...
#2016-02-04 06:32:57 

J4r3k

Użytkownik

Widzę że padles ofiarą przezabawnych zartow, dlatego pospieszę Ci z pomocą. Z tego cos sie orientuje wiekszosc przedszkoli oferuje jednorazowe szczoteczki do mycia zębów więc z tym tematem daj sobie na razie spokój. Co do kredek i innych takich rzeczy to lepiej kup. Nie wyniesie Cie to majatek, a niezaleznie od tego czy przedszkole zapewnia materialy edukacyjne córka będzie sie lepiej czula ze swoimi rzeczami, może pomoze jej to nawiązać znajomosci?
#2016-02-04 07:49:21 

Monka

Użytkownik

Ja jednak uważam że szczoteczke i pastę dla dzieci tez powinieneś kupić bo nie do końca tak jest ze większość przedszkoli zapewnia luksusy. W placówce do której chodzi mój synek dzieci mają własne szczoteczki i pasty.
#2016-02-04 08:00:37 

Dobromir

Użytkownik

Nie zaszkodzi kupić, ale nie chcę też żeby dziecko się pogubiło w tym wszystkim i zestresowało. Tak na marginesie spytam czy szczotkowanie ząbków w przedszkolach jest obowiązkowe ? Bo wolałbym żeby moje dziecko chodziło właśnie tam, gdzie uczy się dzieci pozytywnych nawyków i dbania o higienę jamy ustnej.
#2016-02-04 09:29:53 

malakrolowa

Użytkownik

Wydaje mi się że tak. Słyszałam, ze w niektórych przedszkolach praktykuje się fluoryzację zamiast mycia zębów, z uwagi na zaostrzony rygor przepisów narzuconych przez Sanepid.
#2016-02-04 10:17:31 

Dobromir

Użytkownik

Oj, wolę jednak żeby moje dziecko szczotkowało zęby. Niezbyt przekonuje mnie fluoryzacja. Wiadomo czego Jaś za młodu się nie nauczy, tego Jan nie będzie umiał. Przede wszystkim trzeba dzieci edukować i wyrabiać w nich pozytywne nawyki za młodu :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015