#2016-02-05 07:53:44 

Zezowaty

Użytkownik

Buduję ogrodzenie wokół domu. Pomiędzy słupkami z cegły będą metalowe segmenty ze szczebelków. Trochę przeliczyłem się z wagą elementów, ale jakoś dałem radę z pomoca ciągnika. Problem nie do pokonania pojawił się natomiast podczas instalacji bramy. Pomimo ze staramy sie z synem jak mozemy boimy sie ze brama ktoregos z nas zagniecie. Podsumowujac poszukuje dzwigu z terenow Torunia i okolic.
#2016-02-05 08:34:12 

Jagnię

Użytkownik

Doskonale Cie rozumiem bo wraz z mezem mielismy podobny problem i tez probowalismy z ciagnikiem :P. W końcu poszlismy po rozum do glowy i wynajelismy dźwig usługi okazały się tańsze niż przypuszczaliśmy. Niestety nie jestem z Torunia i nie pomogę Ci, ale radzę poszukać w okolicach miasta, bo tam najczesciej doswiadczeni fachowcy maja swoje male zaklady i w dobrych cenach zbuduja Ci nawet pałac :)
#2016-02-05 11:12:20 

Dobromir

Użytkownik

Chłopie nie kombinuj z ciągnikiem bo jeszcze dojdzie do tragedii. Od początku trzeba było wynająć dźwig i miałbyś już całe ogordzenie zrobione bezpiecznie i spokojnie.
#2016-02-05 13:05:42 

Zezowaty

Użytkownik

Hej! Temat już nieaktualny. Zgodnie z radą koleżanki poszukałem w okolicznych miesjcowościach i znalazłem bardzo sympatycznego Pana który zgodził się nam pomóc. Dzięki za wskazówki i rady. Pozdrawiam serdecznie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015