#2016-03-23 06:30:01 

Zezowaty

Użytkownik

Dzień dobry. Potrzebna mi firma, która mogłaby dostarczać posiłki na spotkania biznesowe i imprezy pracownicze w moim przedsiębiorstwie z siedzibą w centrum Warszawy. Ważna jest dla mnie punktualność oraz to, żeby przygotowane jedzenie dobrze się prezentowało i smakowało uczestnikom posiłku. Atrakcyjna cena będzie oczywiście dodatkowym atutem. Będę wdzięczny za każdą radę w tej sprawie.
#2016-03-23 08:27:48 

Dobromir

Użytkownik

Jak do tej pory, każdy catering, który zamówiłem do swojej firmy albo smakował okropnie, albo zawierał porcje, którymi nawet dziecko by się nie najadło. Jeśli mam ci coś poradzić, to lepiej po prostu idź do restauracji!
#2016-03-23 09:56:48 

BiberNIE

Użytkownik

Bez przesady, jakby chciał iść do restauracji, to by nie pytał o dostawę. To, że ktoś źle trafia nie znaczy jeszcze, że nie ma dobrych dostawców. Ktoś musi oferować zjadliwy firmowy catering Warszawa to stolica! Znaczy sam nie korzystałem jeszcze, ale w przyszłości pewnie będę.

#2016-03-23 12:55:41 

BambusowaLady

Użytkownik

Może to zabrzmi dziwnie po wypowiedziach moich przedmówców, ale ja nigdy nie miałam z tym problemu. Gdy w grę wchodzi świetny catering Warszawa ma sporo do zaoferowania. Staram się eksperymentować i na każdą imprezę zamawiam w innym miejscu. Czasem menu bywa średnie, ale ostatnio na przykład trafiła mi się taka sala weselna nad Zegrzem, która dostarczyła mi bardzo pożywny komplet posiłków dla 30 osób za bardzo niską cenę. Wyglądało i smakowało super. Wystarczy trochę poszperać i popróbować, a na pewno znajdzie pan coś odpowiedniego.

#2016-03-23 13:50:37 

Jakobo90

Użytkownik

Też mam jak do tej pory same dobre doświadczenia z cateringiem zamawianym w Warszawie i okolicach. Kolega, który tak krytykuje tę formę wyżywienie pewnie szedł po najtańszej możliwej linii, więc się sparzył. Jeśli jedzenie ma być świeże i jeszcze elegancko wyglądać, to nikt tego za darmo nie zrobi.
#2016-03-23 15:08:37 

Zezowaty

Użytkownik

Dziękuję wszystkim za wskazówki!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015