#2016-04-14 06:42:12 

J4r3k

Użytkownik

Cześć. Chciałbym mojej żonie podarować z okazji rocznicy ślubu weekend w spa. Znalazłem w Nałęczowie taki świetny ośrodek, ale zupełnie nic o nim nie wiem. Moglibyście coś fajnego powiedzieć i trochę opowiedzieć, jak to wszystko tam wygląda, żebym jej zupełnie w ciemno tam nie wysyłał przypadkiem? Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki.
#2016-04-14 07:24:43 

Elegantka

Użytkownik

Cześć, wszystkie informacje masz podane u nich na stronie, jeśli mówimy o tym samym oczywiście. Zobacz sobie na tę stronę wellness.spawraju.pl/witaj-w-raju/o-naleczowie , tu się znajdują różne takie właśnie informacje o Nałęczowie. A myślałeś już, co żonie tam załatwić? Ja jakiś czas temu byłam tam na zabiegach odchudzających, możesz sobie o nich tutaj poczytać wellness.spawraju.pl/zabiegi/odchudzajace i bardzo je polecam, chętnie bym jeszcze raz pojechała.
#2016-04-14 07:39:40 

J4r3k

Użytkownik

Akurat dla żony raczej myślałem o tym kwasie hialuronowym, a informacje o nim znalazłem tutaj wellness.spawraju.pl/medycyna-estetyczna/kwas-hialuronowy . Mam nadzieję, że to akurat dla żony będzie przydatne i że będzie zadowolona.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015