#2016-04-19 21:19:41 

Siostrzyczka

Użytkownik

Hej. Od dość dawna jeżdżę Peugeotem 206 i mam już go coraz bardziej dosyć, bo coś niedobrego dzieje się z jego zawieszeniem. Nie wiem co mam robić – da się to naprawić czy lepiej od razu wyrzucic takiego rzęcha na złom?
#2016-04-19 23:24:03 

Kaziunio

Użytkownik

Spokojnie, pewnie, że się da. Podejrzewam, że rozwiązaniem problemu będzie regeneracja tylnej belki Peugeot 206 jest wygodnym autem i pozbycie się go byłoby błędem. Regenerację belki można wykonac w dobrze wyposazonym warsztacie. Zresztą najpierw powinnas odwiedzić dobry warsztat samochodowy, gdzie doradzą ci, czy lepiej zdecydowac się na regenerację, czy też wymiane belki.
#2016-04-20 00:11:49 

Siostrzyczka

Użytkownik

A co jeżeli ta tylna belka będzie nadawać się tylko do wymiany? Ile może kosztowac mnie nowa belka? Mam nadzieję, ze jej wartość nie przekroczy wartości całego samochodu.
#2016-04-20 02:19:24 

Kaziunio

Użytkownik

Nie jestem zorientowany, ile kosztują nowe, nieużywane belki, natomiast mam jakieś rozeznanie w kwestii belek używanych, które przeszły regeneracje i które z powodzeniem mogą być montowane w autach i użytkowane. W internecie znajdziesz sklepy, które sprzedają takie belki po regeneracji.
#2016-04-20 03:15:10 

Siostrzyczka

Użytkownik

A myślisz, że bezpieczne jest kupowanie takich używanych belek, tym bardziej przez internet?
#2016-04-20 04:23:46 

Kaziunio

Użytkownik

Jest to bezpieczne, jeśli zachowasz odpowiednie środki ostrozności, jak to zwykle podczas robienia zakupów w sieci. Najlepiej kupić tylne belki od sprawdzonego sklepu lub firmy, który wszystkie swoje dane udostepnia w sieci. Warto skontaktowac się z takim sprzedawca telefonicznie i porozmawiac z nim na temat swojego problemu – w ten sposób można się przekonać, czy ma on duża wiedze na temat sprzedawanych przedmiotów i czy można mu zaufac. Podczas kontaktu warto też zapytac sprzedawcę o paragon lub fakturę oraz dokument gwarancyjny. Jeśli wystawienie tych dokumentów nie będzie dla niego żadnym problemem, to wszystko wskazuje na to, ze jest to solidny i uczciwy sprzedawca.
#2016-04-20 06:55:52 

Siostrzyczka

Użytkownik

Rozumiem, bardzo mi pomogłeś. Jest duża szansa, że dzięki temu mój Peugeot jeszcze trochę pojeździ po polskich drogach.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015