#2016-05-02 03:37:25 

Pani_M

Użytkownik

Powitać wszystkich. Mamy pytanie o te całe słynne Karaiby. Czy tam w ogóle można coś zwiedzić czy raczej wyjeżdża się tam poleniuchować i poleżeć przy basenie w hotelu? Pytam zupełnie poważnie bo ja uwielbiam jeździć po świecie, ale nigdy nie siedzieć w hotelu tylko jak najwięcej zwiedzać.
#2016-05-02 05:57:32 

J4r3k

Użytkownik

Pewno coś tam by się znalazło do obejrzenia :D
#2016-05-02 06:44:04 

Kaziunio

Użytkownik

Jak dla mnie to jest miejsce do poleniuchowania w super klimacie, raz w życiu byłem i było naprawdę super, wakacje mojego życia dosłownie. Specjalnie nie zastanawiałem się nad tym czy jest tam co zobaczyć, na pewno masa turystów, więcej chyba niż samych tubylców :P Co ciekawe udało mi się stosunkowo tanio pojechać tam, nawet jak nie lubisz leniuchować to według mnie to miejsce jest mega do odwiedzenia.
#2016-05-02 08:44:29 

Armata

Użytkownik

A nie myślałaś kochana o żeglowaniu jachcikiem? :D Zobacz sobie tę ofertę pasat-charter.pl/czartery-jachtow/akweny/karaiby-martynika.html, bardzo fajne urozmaicenie pobytu właśnie na Karaibach, ja ze znajomymi właśnie odkładamy od pewnego czasu pieniądze na coś takiego, myślę, że może być naprawdę mega fajnie :D
#2016-05-02 09:39:33 

Pani_M

Użytkownik

hmm, to ciekawe, o tym nawet nie pomyślałam, ale dzięki za podsunięcie pomysłu bo ja jeszcze nigdy nie byłam na czymś takim, generalnie ja jednak jeśli już to nie czarterowanie, a rejsy, nie wiem nawet czy mam pośród znajomych kogoś kto może prowadzić takie wodne pojazdy :P
#2016-05-02 10:07:39 

BiberNIE

Użytkownik

Jeśli chodzi o jachty to dla mnie tylko Chorwacja, widoki zapierają dech w piersiach, poważnie jest naprawdę pięknie. Blisko siebie też mamy wspaniałe miejsca, a swoją drogą też korzystam z oferty tej samej firmy, heh pasat-charter.pl/czartery-jachtow/akweny/chorwacja.html, oni mają właśnie rejsy też, więc jak nie ma większej grupy osób to można wybrać i taką formę.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015