#2016-05-17 01:56:39 

Pani_M

Użytkownik

Moja przyjaciołka już za dwa miesiące bierze ślub i razem z koleżankami chcemy przygotować dla niej wieczór panieński. Chcemy kupić jakiś skladkowy prezent, ale nie będziemy przeznaczać na niego duzej kwoty. Prezent nie powinien kosztowac więcej niż 200zł. Zastanawiamy się nad jakaś seksy koszulką czy zestawem bielizny na noc poslubną. Co o tym myślicie? Czy to nie zbyt stereotypowy prezent?
#2016-05-17 04:44:52 

Armata

Użytkownik

Moim zdaniem to lepszy prezent niż te wszystkie certyfikaty, które i tak później najczęściej lądują na śmietniku albo na dni szafy. Z bielizny przynajmniej dziewczyna skorzysta.
#2016-05-17 04:57:15 

Anastazzja

Użytkownik

Jak szukasz jakieś fajnej bielizny na wieczór panieński to zajrzyj sobie na tę stronę sklep.fernandperil.com/kolekcja-09-BIELIZNA_NOCNA.html. Bardzo fajne seksy koszulki, kimona, peniuary i za całkiem rozsądne pieniądze. W tym sklepie sklep.fernandperil.com/ znajdziecie też specjalne zestawy bielizny ślubnej, a więc dokładnie to czego szukacie. Ja osobiście z takiego prezentu byłabym zadowolona. Nie musiałbym już wydawać kasy na tego typu rzeczy.
#2016-05-17 05:11:36 

Siostrzyczka

Użytkownik

Może jakiś bon zakupowy do dobrej perfumerii, sklepu odzieżowego albo właśnie do jakiegoś sklepu z seksi bielizną. Teraz prawie kazdy sklep stacjonarny czy internetowy sprzedaje takie bony. Raz, że wydajecie równą kwotę pieniędzy. Dwa, że panna mloda sama kupi sobie to co jej sie spodoba i nie wyda kasy na inne rzeczy, bo takich bonów nie można powrotem wymienić na gotówkę.
#2016-05-17 06:09:41 

Pani_M

Użytkownik

Też myslałam o tym bonie, ale wiem ze przed slubem dziewczyna będzie miała tyle na głowie, że chcialam jej oszczędzić troszke kłopotu i od razu zafundować jej cos, co napewno się przyda. Tak na marginesie dzięki za linki. Ta bielizna ze sklepu Fernand Peril jest rzeczywiście atrakcyjna i dosyc przystępna cenowo, takze może kupimy coś więcej niż tylko koszulke nocną. A wiesz może, czy nie będzie problemów z ewentualnym zwrotem jesli coś będzie nie tak?
#2016-05-17 07:06:04 

Siostrzyczka

Użytkownik

Jeśli tak, to ta bielizna jest całkiem spoko pomysłem, może nieco standardowym, ale na pewno przydatnym.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015