#2016-05-31 00:36:31 

Pani_M

Użytkownik

Witajcie wszyscy użytkownicy. Mam trudny orzech do zgryzienia. Dostałam funkcję organizatora ważnej konferencji firmowej. Jest to mój dziewiczy rejs, dlatego zupełnie nie wiem jak się odnieść do organizowania takich imprez. Za jakiś czas ruszy nasza konferencja, a ja zupełnie nie wiem co jest wymagane. Szukałam już nawet wstępnie sali. Podpowiedzcie, czym powinnam się pokierować. Proszę was o pomoc!
#2016-05-31 02:06:55 

J4r3k

Użytkownik

Witam. Jak dla mnie konferencja to pryszcz. To, co musisz zrobić to znaleźć odpowiedni lokal na tego typu przyjęcie i zatroszczyć się o prawidłowe nagłośnienie (greatsound.pl/naglosnienie-koncertow) Warszawa to znakomity pomysł, byś znalazła odpowiedni lokal oferujący pełną obsługę konferencyjną. Niewiem czy ma być to konferencja czysto oparta na faktach, jakiś planach czy inwestycjach, ale u nas dodatkowo zadbano o catering. Było miło i nawet nie tak nudno, jakby mogło się zdawać.

#2016-05-31 05:01:15 

Monka

Użytkownik

Cześć. Kolega dobrze podpowiada. Ważna jest sama sala, jak również i nagłośnienie sali konferencyjnej (GreatSound). Wydaje mi się, że powinnaś się także przygotować do tego pod kątem materiałów. Powodzenia w swej pierwszej konferencji.

#2016-05-31 06:14:22 

Siostrzyczka

Użytkownik

Jak dla mnie konferencja, to tylko taka gadanina. Przecież każdy i tak dostaje broszurki, gdzie jest wszystko wyjaśnione. Tu bym się na twoim miejscu skoncentrowała.
#2016-05-31 08:00:04 

Kaziunio

Użytkownik

Witajcie. Nagłośnienie, nagłośnienie i jeszcze raz nagłośnienie to jest ważne, jeśli chodzi o konferencję, by wszystko było zrozumiałe. Polecam firmę nagłośnieniową Great Sound. Mają dobry sprzęt i szybko realizują obiekt.
#2016-05-31 08:35:58 

Anastazzja

Użytkownik

a ja tam bym się oparła o jakimś ładnym obiekcie, by w ogóle uczestnicy chcieli w tym brać udział. Nagłośnienie nagłośnieniem, ale co z poczęstunkiem, napojami? Gdybym to ja była organizatorką skoncentrowałabym się chyba bardziej na tym gościnnym charakterze. Zawsze to ładniej wygląda, jak podczas debat można poczęstować się czymś dobrym.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015