#2016-06-06 00:12:19 

Dobromir

Użytkownik

Witam wchodzę teraz w biznes instalacyjny wodny i potrzebuję kilku nowych elementów do pracy. Muszę przede wszystkim sobie naleźć taniego i godnego zaufania dostawcę żeby nie przełacać i zawsze mieć potrzebne materiały pod ręką. Chodzi mi oczywiście o takie rzeczy jak pompa wirowa FTI do zwykłej instalacji użytkowje, wiecie to się stosuje też w nawadnianiu, w dostarczaniu wody do kotłów cieplnych... Będe wdzięczny za jakieś wiarygodne rekomendacje. Pzdr
#2016-06-06 01:36:04 

Agresto

Użytkownik

ja znam kilka firm którte się tym zajmują ale musiałbyś powiedzieć jak duże zamówienie to by miało być i z jaką częstotliwością dokonywane. bo wiadomo że dostawcy tacy hurtowi nie będą chcieli wpsółpracować z kimś małym. mogę ci polecić firme która robi różne pompy dla przemysłu, membranowe, hydrauliczne i inne
#2016-06-06 02:07:46 

BiberNIE

Użytkownik

Akurat hydrauliczna pompa to jest taki podgatunek membranowej więc dużo tu kolego nie wymieniłeś. Dobra pompa membranowa może być stosowana praktycznie wszędzie. Jest ona jednym z urządzeń, które są stosowane w bardzo wielu branżach przemysłu. W sensie w najwięcej z nich. No wiecie, nei wiem jak to odmienić :D Ale wiecei o co mi chodzi
#2016-06-06 03:36:56 

Armata

Użytkownik

Ale ale, kolega tu pytał o pompę do wirowania a nie membranową, to jest zupełnie coś innego i nie można sobie tego tak o zastąpić. Także proszę mu odpowiadać na pytanie. Tylko nie orietnuję się za bardzo co to jest pompa FTI... Może by mi ktoś to rozjaśnił to może będę mogła jakoś pomóc koledze który założył temat...
#2016-06-06 06:02:38 

Domenic

Użytkownik

ja bym polecał przede wszystkim zakup takiej pompy ze stali nierdzewnej bo to jest jednak materiał używany od wiekow który się nie niszczy i jest sprawdzony, a nie jakieś tam tworzywa sztuczne które nie wiadomo jak się będą zachowywać po latach, czy się coś nie odkształci nie rozszczelni....
#2016-06-06 07:18:07 

Kaziunio

Użytkownik

O czym ty gadasz? Przecież uszczelki się robi z plastiku (tworzywa sztucznego) i to od bardzo dawna więc jak to możę być złe rozwiązanie?? Moim zdaniem równie dobre są pompy z plastiku jak i ze stali tylko zależy od danego zastosowania która będzie lepsza.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015