#2016-06-07 07:01:48 

J4r3k

Użytkownik

Witam drodzy koledzy jak wiecie albo nie wiecie skupuje spółki z oo z historią na sprzedaż wystawione dzieki czemu mam zawsze w swoim portfelu potrzebny podmiot kiedy uruchamiam firme danego rodzaje. szukam teraz nowych podmiotow, chodzi mi glownie o duze spolki. Jesli ktos moze mi polecic prawnikow ktorzy maja w swoich zasobach takowe, to bede bardzo wdzieczny
#2016-06-07 09:00:01 

Kaziunio

Użytkownik

Jest taka firma Primesto która proawdzi sprzedaż gotowych spółek Poznań to ich lokalizacja ale podjerzewam ze bez problemu skontaktujesz sie z nimi i dogadasz takze z innego miasta Polski. W dzisiejszych czasach przeciez to nie prpobelm zalatwic wszystko online albo przez telefon. Bardzo zachecam do kontaktu z nimi poniewaz posiadaja w swoim katalogu tylko i wylacznie sprawdzone z polki, ktore sa ze tak powiem czyste. A to bardzo wazne. Poniewaz nikt nie chce sie wkopac w problemy prawne ktore moga sie ciagnac latami.
#2016-06-07 09:50:04 

BiberNIE

Użytkownik

Bardzo słuszną uwagę rzucił kolega powyżej, że jak kupować prowadzone przez kogoś formy działalności, to muszą być one pewne i musimy mieć pewność, że nie posiadają one zadłiżenia. Sądzę, że to standard w dzisiejszych czasach, ale wpadki, jak wszędzie, oczywiście się zdarzają.
#2016-06-07 11:46:05 

Dobromir

Użytkownik

pamiętajcie o tym że jeżeli macie trochę więcje czasu, to rejestracja spółki z o.o nie jest takim problemem i można sobie z tym poradzić jeśli nie samemu, to z pomocą prawnika, który specjalizuje sie w danej dziedzinie. Wtedy poniesie dużo mniejsze koszty niz odkupujac od kogos firme. Taka moja sugestia. Pozdrawiam
#2016-06-07 13:29:36 

Zezowaty

Użytkownik

ja spotkalem sie kiedys z kupnem spolki, jak jeszcze pracowalem w swojej starej firmie i tam byl taki Pawel, ktory sie tym zajmowal. bardzo ladnie ogarnal temat razem z prawnikami i odkup tej spulki przyniosl firmie duze zyski
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015