#2016-06-15 03:05:15 

malakrolowa

Użytkownik

Hej Wam! Sluchajcie, jest taka sprawa, że moi znajomi pożyczyli ode mnie pieniadze. Nie była to jakas wielka kwota bardzo, ale zawsze. Chcialabym teraz tę wierzytelnośc odzyskać, a nie wiem, jak to zrobić. Rozmowy z nimi nie prynoszą specjalnie efektów…
#2016-06-15 03:47:59 

Jagnię

Użytkownik

Przede wszystkim kochana, to jest różnica między tym, czym jest należność a wierzytelność. Wierzytelność masz nadal, bo Ty jesteś uprawniona do tego, by odzyskać od nich te pieniądze. Z kolei oni nie chcą Ci zwrócić należności, czyli tych pieniędzy :P Co do zaś odzyskiwania samych pieniedzy, to po prostu udaj się do komornika.
#2016-06-15 06:02:35 

Dobromir

Użytkownik

Albo weź jakąś firmę, której specjalnością jest windykacja. Teraz dług można odzyskać szybszymi metodami, niż przez sam sąd. Przede wszystkim można znaleźć fachową pomoc przez internet, nawet w sprawach dogadania się z dłużnikiem, czy sporządzania odpowiednich pism. Na własną rękę to jest dosyć trudne, ale z pomocą dobrej platformy, to da się zrobić dosyć łatwo :)
#2016-06-15 06:30:28 

malakrolowa

Użytkownik

To jeszcze tylko taką stronę, czy ja to nazywasz, platformę muszę znaleźć. W kazdym razie bedę musiała coś wykombinowac, bo te pieniadze są mi też potrzebne… No nic, zobaczymy, co się uda wypracować, jak nic szczegulnego, to rzeczywiście, bedzie trzeba się zwrocić do komornika. A tymczasem, pozdrawiam Was i trzymajcie się :)
#2016-06-15 06:46:09 

Dobromir

Użytkownik

Powodzenia ;) Ja mimo wszystko polecam, byś się skontaktowała właśnie z taką firmą. Masz pewnosc, że te pieniądze szybko do Ciebie wróca :)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015