#2016-06-21 20:25:59 

malakrolowa

Użytkownik

Zauważyłam, że obecnie coraz więcej moich znajomych korzysta z usług projektantów wnętrz, aby mieć nowocześnie umeblowane mieszkanie. Czy waszym zdaniem warto angażować architekta do urządzenia domu albo mieszkania?
#2016-06-21 22:03:45 

Siostrzyczka

Użytkownik

Moim zdaniem warto, gdyż profesjonalny projektant wnętrz zwraca uwage nie tylko na wygląd i styl mieszkania, ale również, a może przede wszystkim na jego funkcjonalność. Stara się urządzić tak dane mieszkanie albo dom, aby konkretni jego mieszkańcy dobrze się w nim czuli. Dlatego na początku poznaje styl życia oraz potrzeby domowników.
#2016-06-22 00:31:12 

malakrolowa

Użytkownik

A co jeśli ma się małe mieszkanie, w którym projektant nie ma zbyt wielkiego pola do popisu?
#2016-06-22 02:36:13 

Siostrzyczka

Użytkownik

Dobry projektant powinien umieć zaaranżować każde pomieszczenia, nawet takie, w którym mało co się mieści. Może zaproponować np. takie meble, które nie ograniczają przestrzeni, a które są jak najbardziej funkcjonalne. Zresztą sama się przekonaj, na co zwracają uwagę projektanci, aranżując przestrzeń prywatną i wejdź na stronę monodesign.com.pl/przestrzen-prywatna/. Sama ocenisz, czy przyda ci się taka pomoc w urządzeniu mieszkania.
#2016-06-22 04:36:11 

malakrolowa

Użytkownik

No przydałaby się, tym bardziej, że ci architekci projektują również meble dedykowane, co jest dla mnie bardzo istotne, gdyż posiadam pokoje o dosc nietypowych wymiarach.
#2016-06-22 04:58:44 

Siostrzyczka

Użytkownik

Widzisz więc, że angażowanie architekta wnętrz to nie jakieś fanaberie, by mieć modnie urządzone mieszkanie, ale przydatna pomoc, której efekty są potem widoczne przez długie lata.
#2016-06-22 05:53:53 

malakrolowa

Użytkownik

No w sumie masz rację. Ja mam dość małe mieszkanie i raczej nie zanosi się u mnie na zmianę miejsca zakwaterowania, choć chętnie zamieszkałabym w domu. Lubię przestrzeń w pomieszczeniach mieszkalnych, ale z drugiej strony nie chciałabym mieszkać gdzieś z dala od centrum miasta.
#2016-06-22 07:32:35 

Siostrzyczka

Użytkownik

Coś za coś. Myślę, że z pomoca architekta da się stworzyć fajną przestrzeń nawet w małym mieszkaniu. U mnie się tak dało ;) Dobrze się teraz czuję w tym mieszkaniu i nie myślę o przeprowadzce.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015