#2016-06-30 06:27:48 

malakrolowa

Użytkownik

Ostatnio zauważyłam, ze mój organizm nie jest tak sprawny jak kiedys. Szybciej się mecze, gorzej Spie i nawet apetyt mi spadl. Myslalam, ze to depresja, bo od zawsze widziałam swiat w ciemnych kolorach. To nie depresja, a ja nie wiem, co robic. Chce zrobic badania, aby wiedziec cos wiecej. Gdzie powinnam isc?
#2016-06-30 08:38:58 

Nameless01

Użytkownik

Hipochondria to jest choroba. Może to wlasnie to. A nie szukanie dziury w calym.
#2016-06-30 11:11:28 

Siostrzyczka

Użytkownik

W Krakowie pracuje wielu specjalistów. I tych mniej dostępnych, i tych bardziej znanych jak kardiolodzy. Przede wszystkim, obserwuj siebie, a potem działaj. Jak się meczysz szybko, to może potrzebujesz zrobic testy wysiłkowe Kraków to miasto, gdzie takie badania robi się szybko i sprawnie. Informacji gdzie dokladnie możesz poszukac w Internecie albo popytaj znajomych. Test wysilkowy może ci powiedziec, co jest przyczyna tego jak się czujesz. Ja kiedys robilam test wysilkowy, bo mialam zawroty glowy. A potem okazalo się ze zastawki coraz gorzej z wiekiem działają.

#2016-06-30 13:06:23 

BambusowaLady

Użytkownik

Twój organizm zawsze cię informuje o tym, czego potrzebuje. Jak zaczniesz go słuchać, to znajdziesz przyczynę. Może masz niedobory witamin albo za słabo śpisz. To często bywa tak, że proste rzeczy są przyczynami większych. To nie musi być nic poważnego. Może być tak, że po prostu twój organizm upomina się o swoje. :)
#2016-06-30 13:35:13 

malakrolowa

Użytkownik

Oj upomina, upomina… Poszperam po necie za tymi badaniami wysilkowymi i zobaczymy, co też Kraków ma do zaoferwoania.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015