#2016-06-30 05:47:06 

Pani_M

Użytkownik

Cześć! Szykuje mi się mała impreza, na której chciałabym wygladać rzeczywiście dobrze. Mam kreację już dobraną, buciki, sukienka, wszystko. Problem w tym, że nie wiem, do której makijażystki się wybrać, bo jestem w Warszawie „świeża”. Moglibyście mi kogoś polecić? ;)
#2016-06-30 08:32:13 

Armata

Użytkownik

Szczerze koleżanko, z ręką na sercu, choć sama się zajmuję makijażem, to jesli chesz mieć idealny makijaż, to idź do Studia Anny Rumińskiej, wizażystki u której sama robiłam szkolenie z wizażu i którą bardo ciepło wspominam. Nie tylko ze względu na atmosferę panującą w czasie szkolenia, ale też i ogromny profesjonalizm. Mialam zresztą okazje przyjrzeć się kilku wykonanym przez nią pracą i nie znam nikogo, kto robiłby lepszy makijaż. Ma ona swoje studio na Krasnowolskiej w Warszawie. Zreszta znajdź sobie jej stronę, to tam masz i telefon i dokłądny adres ;)
#2016-06-30 10:19:38 

Jagnię

Użytkownik

Od siebie powiem, że małżonka też do niej chodzi i zawsze wychodzi piękna (nie to, że na co dzień jej czegoś brakuje, bo zawsze jest piękna, ale wiadomo… oko zrobione to dodatkowy atut ;))
#2016-06-30 12:14:30 

Armata

Użytkownik

Hehe, no dałaby Ci w ucho, gdyby to przeczytała ;) A za polecenie bardzo Wam dziękuję. Najzabawniejsze to, że chyba koleżanka kiedyś o niej przebąkiwała, a mi to z głowy wyleciało (Warszawa była dla mnie baaardzo odległa, więc nie przywiązywałam do teog wagi). Cóż, teraz wiem, gdzie ja znaleźć. Dzięki piękne :*
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015