#2016-06-30 23:32:39 

Domenic

Użytkownik

Mamy taką tradycję w pracy, że każdego roku inna osoba ma prawo wybrać miejsce, do którego pojedziemy na integracyjno-szkoleniowy wyjazd. Jak łatwo się domyślić w tym roku moja kolej, ale jeszcze się nie zdecydowałem co im zaproponuje. Nie muszę podawać konkretnego ośrodka albo hotelu. Wystarczy przykład okolicy, gdzie można fajnie spędzić czas z kolegami z pracy.
#2016-07-01 01:03:19 

Nostradamuss

Użytkownik

Ja jestem od zawsze zwolennikiem gór. Jako menadżer dużo razy słyszałem, że naszym pracownikom się podoba właśnie w tej części Polski, bo jest cisza i spokój. Zazwyczaj się decydujemy na wyjazdy tego typu - openmindteam.pl/imprezy-integracyjne-gory.html.Akurat my mamy zespół który lubi sobie trochę pochodzić w otoczeniu natury, ale jak wolicie inne klimaty to w Tatrach albo Sudetach znajdziecie jeszcze ogrom innych atrakcji.
#2016-07-01 03:39:12 

Nameless01

Użytkownik

Podpisuję się pod kolegą. Moim zdaniem góry są świetnym pomysłem na wyjazd z firmą, bo każdy tam znajdzie coś dla siebie.
#2016-07-01 04:33:46 

Dobromir

Użytkownik

Ja to chyba jednak bardziej bym polecał Mazury. My na przykład mamy tam stałą bazę na wypady firmowe i traktują nas jako honorowych gości. Też jest piękna przyroda, ale za to turystów znacznie mniej niż na przykład nad Morskim Okiem, lub na plażach nad Bałtykiem. Zawsze robimy tam zajęcia z team buildingu w formie nauki wspólnego prowadzenia jachtu.
#2016-07-01 06:51:37 

Jakobo90

Użytkownik

Polecam wszystkie miejsca które mają 3 rzeczy. Dobre jedzenie, duża odległość od centrum miasta, ciekawe miejsca do zwiedzenia w ciągu dnia.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015