#2016-08-24 01:07:44 

Kaziunio

Użytkownik

Niedawno dostałem ofertę od firmy zajmującej się szkoleniami kierowników działów produkcji i zastanawiam się czy warto tracić na to czas i pieniądze. Czy ktoś z was korzystał kiedyś z takiego typu szkoleń, a jeśli tak, to czego można się na nich nauczyć?
#2016-08-24 03:43:28 

BiberNIE

Użytkownik

Jeśli chodzi o kierowników produkcji to podczas takich szkoleń uczy się ich budowania poprawnych relacji z podwładnymi i lepszego zarządzania podlegającą im grupą osób. To bardzo pomocne, jeśli chodzi o organizację pracy w jednostkach produkcyjnych składających się zwykle z większych grup osób, gdzie wystepują dosyć silne relacje interpersonalne.
#2016-08-24 04:02:38 

Zezowaty

Użytkownik

Z tego co wiem, to podczas takich szkoleń sa jakieś zajęcia z coachingu, czyli umiejętności motywowania pracowników do bardziej wydajnej pracy bez stosowania zachęt materialnych. Nie wiem, jak to się sprawdza w polskich realiach, ale osoby uczestniczące w takich szkoleniach na pewno się tego uczą.
#2016-08-24 06:02:07 

Siostrzyczka

Użytkownik

Jeśli chodzi o doskonalenie umijętnosci kierowania grupą osób, to coaching jest naprawde skutecznym rozwiązaniem. Pod tym adresem halibut.pl/coaching/ masz kilka informacji o tym czym jest coaching i jak wygląda takie podstawowe szkolenie, co wchodzi w zakres tematyki i jaki jest program tego typu zajęć. Być może do czegoś Ci się to przyda.
#2016-08-24 07:25:22 

Pani_M

Użytkownik

Co prawda nie jestem ekspertką w dziedzinie szkoleń, ale jeśli chciałbyś wysłac swoich pracowników jakieś specjalistyczne szkolenie w Poznaniu, mogłabym pomóc. Z tego co wiem, firma o której mowię specjalizuje się właśnie w szkoleniach niższej kadry zarządzającej i jest w tym bardzo dobra. Także przejscie takiego szkolenia zwiększa zdolności menadżerskie nawet w tych osobach, które wczesniej w ogole nie radziły sobie z zarządzeniem pracownikami. Po szkoleniu już takiego problemu nie mają.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015