#2016-09-05 19:54:47 

Kaziunio

Użytkownik

Coraz więcej naszych rodaków jedzie za chlebem do Niemiec, wiele wskazuje, że ja też dołączę do tego grona mniej lub bardziej zadowolonych emigrantów. Mam za sobą w Polsce siedem lat pracy jako pielęgniarz, głównie na oddziale onkologicznym więc gruby kaliber. Interesuje mnie praca w opiece nad seniorami – w Niemczech takie usługi są bardzo cenione. Ma ktoś jakieś doświadczenia, rady, cokolwiek?
#2016-09-05 22:39:32 

J4r3k

Użytkownik

Z tego co słyszałem taka robota w Niemczech jest fajnie wynagradzana więc przypuszczam że większość tych, którzy się tym zajmowali nadal to robią i całkiem dobrze sobie żyją.
#2016-09-06 01:29:36 

Siostrzyczka

Użytkownik

Skoro pracowałeś w szpitalu przez tyle lat i do tego z pacjentami o szczególnych wymaganiach to chyba nadajesz się jak mało kto. Na tej stronie laxocare.pl/oferty-pracy/ znajdziesz wiele ofert. Gdybyś miał jakieś konkretne pytania to śmiało możesz uderzać na priva bo zajmowałam się tym jakiś czas i jakimiś doświadczeniami jestem w stanie się podzielić. Trzymaj się!
#2016-09-06 04:25:53 

Jakobo90

Użytkownik

Dokładnie, mając praktykę pielęgniarską to chyba tylko niespełna rozumu by stwierdził, że się nie nadajesz do takiej pracy. Bardzo wiele opiekunek i opiekunów którzy jadą do Niemiec mają bardzo ogólną wiedzę a i tak bardzo dobrze się odnajdują. Grunt to znać jak najlepiej język niemiecki, bo komunikacja w takiej pracy to podstawa. I znajomość terminologii medycznej wydaje się ważna.
#2016-09-06 04:47:50 

Pani_M

Użytkownik

Myślę że to jest wręcz idealna praca dla Ciebie! Ja kiedyś chciałam zostać lekarką, bo jakoś tak misyjnie mi się kojarzył ten zawód. Ale chyba dusza humanistki zwyciężyła i jednak zajmuję się czymś z zupełnie innej bajki... Czytając tę dyskusję zaczęłam szperać trochę w necie więc podsunę Ci to: laxocare.pl/opieka-nad-osobami-starszymi-obowiazki/ . Opisali tam zakres pracy jaką musiałbyś wykonywać. Może Ci się przydać.
#2016-09-06 05:46:42 

Zezowaty

Użytkownik

Szacunek bracie, bo pielęgniarze nie mają łatwego zadania. Generalnie cały ten pomocniczy personel w szpitalach odwala kawał dobrej roboty. Nie zawsze jesteście doceniani w kraju, więc jeśli masz szansę zarobić więcej w Niemczech – nie wahaj się.
#2016-09-06 07:56:02 

Anastazzja

Użytkownik

W pracy z osobami starszymi nigdy się nie realizowałam ale opiekowałam się babcią gdy była już w naprawdę podeszłym wieku. Łatwo nie było, ale cieszyłam się, że mogłam jej pomóc. Ty będziesz mógł zrobić to samo i jeszcze Ci za to zapłacą.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015