#2016-09-14 05:02:36 

BambusowaLady

Użytkownik

Hej wszystkim. W przeciągu najbliższych kilku miesięcy będę organizować taki mały festyn dla najmłodszych. Mam dość pokaźną ilość atrakcji ale szukam czegoś jeszcze związanego z nowymi technologiami. Może macie coś takiego i możecie się tym ze mną podzielić?
#2016-09-14 05:13:14 

Dobromir

Użytkownik

Polecam wejść na stronę go4robot.pl/ i tam zobaczyć. Firma specjalizuje się właśnie w organizowaniu właśnie takich rzeczy, robią szkolenia, zajęcia edukacyjne więc na takiej imprezie sprawdzą się jak nikt :) Polecam szczególnie że korzystałem i wiem co potrafią ;)
#2016-09-14 05:24:54 

Elegantka

Użytkownik

Widziałam ich pokazy z użyciem klocków Lego robotyki nie trzeba się bać bo jest to taka dziedzina technologi do której mamy dostęp na co dzień. Wydaje mi się że jest to mega dobry pomysł żeby było coś takiego na festynie :)
#2016-09-14 07:30:57 

BiberNIE

Użytkownik

No to musi być coś związanego z nauką bo raczej ciężko jest pokazać bardzo zaawansowane technologie dzieciom z podstawówki. Takie roboty to fajna sprawa bo każdy przecież lubi klocki lego i łatwo przy nich uczyć dzieci.
#2016-09-14 07:53:41 

Pani_M

Użytkownik

Chyba nawet pisali o nich w regionalnej gazecie. Fajna sprawa, dzieciaki się nie nudzą i dodatkowo można ich czegoś nauczyć w tym czasie a to jest już wgl mega sukces :) A co do firmy go4robot to nie można im niczego zarzucić ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015