#2016-11-09 22:52:04 

Domenic

Użytkownik

Piszę pracę semestralną w technikum elektrycznym. Wybrałem sobie jako temat oświetlenie bo wydawał mi się całkiem ciekawy i teraz mam trochę problem bo szukam jakieś sensownej inspiracji. Jakie są elementy oświetleniowe które mógłbym jakoś interesująco scharakteryzować? Zależy mi na dobrej ocenie bo chciałbym iść po maturze na polibudę.
#2016-11-09 23:41:56 

Kaziunio

Użytkownik

Brawa za ambicję! A do rzeczy masz różne rodzaje oświetlenia które możesz scharakteryzować. Pomyśl czy są jakieś urządzenia które szczególnie Cię interesują, może jakieś których sam na co dzień używasz? Rozejrzyj się wokół, to pomaga :)
#2016-11-10 01:30:59 

Nostradamuss

Użytkownik

Gdy ja nie mam na coś pomysłu to zawsze idę do warsztatu i jakoś samo do głowy przychodzi :) Właśnie, może jakaś lampa warsztatowa byłaby OK? To dość specyficzne rozwiązania, różnią się nieco od tego czego się używa na co dzień. Ha, warsztat znowu pomaga :D
#2016-11-10 02:22:55 

Anastazzja

Użytkownik

Życie samo dostarcza koncepcji. Akurat dziś jechałam drogą i ekipa coś remontowała. Działało oświetlenie awaryjne i to jest na pewno coś wartego przybliżenia. Jakie są rodzaje, kiedy się je stosuje. Wiem że niektóre są zasilane z kabla a inne działają na bateriach – też by warto wspomnieć o tym.
#2016-11-10 04:40:22 

Pani_M

Użytkownik

Nie powiem żebym się znała, wiem czym jest oprawa oświetleniowa i jakieś detale techniczne to są raczej poza moim zasięgiem ale może napisz pracę od ogółu do szczegółu? Najpierw takie typowe rzeczy które każdy w domu ma a potem coś specjalistycznego? Taki schemat pracy wydaje mi się ułatwi zadanie.
#2016-11-10 07:12:41 

Dobromir

Użytkownik

Omów różne dostępne na rynku akcesoria, takie jak listwy, może stateczniki, kostki elektryczne, zwróć uwagę na typy żarówek... Temat rozległy i na pewno jako pilny uczeń sporo rzeczy możesz opisać z głowy. Jakby co podpieraj się netem.
#2016-11-10 07:51:57 

BambusowaLady

Użytkownik

Mój brat poszedł na politechnikę i jest bardzo zadowolony ze studiów. Mam nadzieję, że tobie też się uda. Pozdrawiam Cię serdecznie, a na oświetleniu się niestety nie znam ;)
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015