#2016-11-18 03:02:55 

Agresto

Użytkownik

Cześć Panowie! Mam problem z tylną belką w swoim samochodzie i pacjentem jest Peugeot 206. Po pierwsze jest jedno łożysko do wymiany, a po drugie chciałby trochę podnieść zawieszenie bo chyba drążki są już trochę zmęczone. Auto ewidentnie za nisko siedzi przez co źle się prowadzi, a i na większych dziurach amorki dobijają do końca i pukają, choć są całkiem nowe, więc raczej dobre.
#2016-11-18 03:43:04 

Domenic

Użytkownik

nie wiem czy taka naprawa po łebkach samodzielnie ma sens…samo wyciągnięcie tych łożysk wymaga porządnej prasy, nie dasz rady ogarnąć tematu w zwykłym imadle, a przynajmniej tak mi się wydaje.
#2016-11-18 05:06:28 

Nostradamuss

Użytkownik

Mogę polecić firmę serwisautfrancuskich.pl bo oni w Krakowie regenerują belki tylne do Peugeota 206, ale i wszystkich innych francuzów tak naprawdę. Sam korzystałem z tych usług i dlatego z czystym sumieniem mogę je polecić bo są godne uwagi.
#2016-11-18 07:25:01 

Jakobo90

Użytkownik

Samodzielna naprawa to jedno i faktycznie jest ona trudna, nie wiem czy to w ogóle się opłaca. Ja mam jednak jeszcze wątpliwości co do podnoszenia zawieszenia. Owszem, da się to zrobić, ale na takiej zmęczonej już belce efekt może być taki, że krótko po tym drążki zaczną pękać. Mało tego, możesz coś zepsuć już podczas próby uwolnienia drążków z gniazd, założę się, że od nowości nic tam nie było ruszane.
#2016-11-18 10:23:22 

Agresto

Użytkownik

dzięki za taki odzew! Ogólnie rzecz biorąc to nie wiedziałem nawet że sa profesjonalne firmy zajmujące się takimi rzeczami. Ja mieszkam akurat na zachodzie kraju, ale będzie mi pasowała u nich naprawa tylnej belki Poznań jest ode mnie bardzo blisko, a mają tam oddział.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015