#2017-01-19 01:48:39 

Pani_M

Użytkownik

Cześć! Z góry przepraszam za głupie pytania jakie mogę zadać ale jestem zupełnie niezorientowana w temacie opon samochodowych. Kiedys miałam auto na uniwersalnych i takie jak ojciec wybrał na takich sie jeździło dlatego nie mam pojecia które opony na lato mam wybrać. Słyszałam że najlepiej brać coś z Michelin ale jak widze jest dużo róznych typów i modeli, nie mam pojecia na co sie zdecydować. Pomożecie?
#2017-01-19 02:52:03 

J4r3k

Użytkownik

Najłatwiej bedzie jak spiszesz sobie numery z opon które teraz masz w samochodzie i kierując się tymi danymi wybierzesz nowe opony na lato. W ten sposób załatwimy rozmiar a co do różnych typów opon no to wybieraj zależnie od stylu jazdy i ceny. Pozdrawiam.
#2017-01-19 05:42:10 

Pani_M

Użytkownik

Od stylu jazdy czyli że jak? Druga sprawa – może znacie jakiś niedrogi sklep internetowy w którym można zamówić? Będę wdzięczna, pozdrawiam serdecznie.
#2017-01-19 06:20:21 

Kaziunio

Użytkownik

Kolega ma na myśli chyba bardziej profesjonalne opony ale do normalnego jeżdżenia nie ma co sobie zawracać tym głowy. Osobiście jestem wielkim zwolennikiem Michelin opony letnie spisują się szczególnie dobrze bo przyczepnośc jest zdecydowanie lepsza, a droga hamowania krótsza. Dodatkowo wolniej sie scierają. Od dawna zamawiam w tym sklepie - http://sklep.opony-kunicki.pl/szukaj/opony-michelin bo mają dobre ceny i dużo róznych typów wiec do 3 samochodów moge bez przeszkód zamawiać w jednym sklepie. Pozdrawiam.
#2017-01-19 08:25:44 

BiberNIE

Użytkownik

Również mogę polecić Opony Kunicki bo to dobry i sprawdzony sklep w którym mozna zamówić tanio chyba wszystkie dostepne rozmiary. Co do Michelin to nie moge powiedzieć złego słowa bo jeżdząc na nich czuje się lepszą przyczepność. Komfort jazdy jest zdecydowanie odczuwalny skoro moja żona nawet to zauważyła :P.
#2017-01-19 08:34:56 

Pani_M

Użytkownik

Dziękuję za pomoc. Jeszcze jedno pytanie mi się nasunęło. Jak najlepiej to rozwiązać logistycznie, bo nie wiem czy zmieszczę 4 opony do samochodu, a nawet jeśli to nie chce mi sie ich prakowac do samochodu. Jak wy to robicie?
#2017-01-19 09:14:09 

BiberNIE

Użytkownik

Zamawiam zawsze na adres dogadanego warsztatu. Opony przychodzą, ja przyjezdżam tego samego dnia jak mam chwile i wymieniamy. Dobrze jest tak to właśnie robić, ale zaznaczam ze warsztat musi być dogadany i zaufany zeby problemów sobie nie narobić.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015