#2017-01-23 06:25:58 

Nostradamuss

Użytkownik

Mam niewielki magazyn, który wymaga ochrony. Chodzi nie tyle o Poznań, co właściwie jego obżeża, wskażecie jakaś dobrą firmę, która działa nie tylko w mieście ale i okolicach?
#2017-01-23 08:03:20 

Domenic

Użytkownik

Witaj! Jeśli potrzebujesz profesjonalnej agencji ochrony, to jest dobra firma, która nazywa się RAF-SYSTEM. Mają wieloletnie doświadczenie w usługach ochroniarskich, co przekłada się nie tylko na ich duże doświadczenie i profesjonalizm, ale też i wyselekcjonowany sprzęt do monitoringu i alarmowy.
#2017-01-23 08:30:18 

Elegantka

Użytkownik

Zgadzam się z moim przedmówcą. Wystarczy spojrzeć na stronę http://raf-system.pl/Monitoring_b11.html, by dowiedzieć się więcej o elektronice, jaką wykorzystują przy świadczeniu usług ochroniarskich. Możesz im zaufać, niejeden obiekt w Poznaniu ochraniają, i to skutecznie ;) Wiem, bo sama jestem ich klientką i nie zdarzyło się, by nie zareagowali, kiedy ktoś sprawiał jakieś problemy.
#2017-01-23 08:52:20 

Nostradamuss

Użytkownik

Skoro tak, to rzeczywiście się do nich zgłoszę, widzę na stronie, że mają kilka opcji, takich jak ochrona dynamiczna, statyczna… ale chyba rzeczywiście lepiej wziąć jakiś pełen pakiet, prawda? No nic, dzięki ślicznie za pomoc!
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015