#2017-01-30 17:58:48 

Pani_M

Użytkownik

Myślę sobie tak – lata całe nosiłam biżuterię złotą, zarówno klasyczne żółte jak i białe. A przecież jest tyle fajnych srebrnych ozdób, które aż proszą się o to by je kupić i założyć. Jakie są Wasze doświadczenia ze srebrem? Gdzie się zaopatrujecie? Nie chcę raczej kupować biżuterii w bardzo drogim butiku, no ale jakościowo też powinno to jakoś wyglądać...
#2017-01-30 20:39:12 

Armata

Użytkownik

Uwielbiam srebro, mam bardzo dużo ozdób jeszcze po swojej babci. Niektóre już mocno zaśniedziałe. Ostatnio upolowałam piękną bransoletkę z tego sklepu - http://www.jademi.pl/60-bransoletki-srebrne. Mają tego sporo, warto poszperać w katalogu.
#2017-01-30 22:53:39 

Kaziunio

Użytkownik

Kiedyś ze srebrem był ten problem że szybko pokrywało się warstwą śniedzi, dziś ten problem w zasadzie nie występuje bo srebrne ozdoby są rodowane co zabezpiecza je przed zmianą wyglądu. I na miejscu każdej z pań właśnie takie produkty bym wybierał.
#2017-01-30 23:08:58 

Zezowaty

Użytkownik

Rzeczywiście wiele razy widziałem srebro które wyglądało fatalnie i trzeba było je czyścić specjalną pastą. U nas są posrebrzane łyżeczki i widelczyki do ciasta w domu i mniej więcej raz na dwa lata trzeba je przetrzeć tym środkiem.
#2017-01-31 01:42:10 

Mirabeka

Użytkownik

Mam srebrne kolczyki z tego sklepu z linka i od miesięcy nic się z nimi nie dzieje. Wyglądają jak w pierwszy dzień od zakupu. Może to faktycznie rodowanie powoduje że tak dobrze cały czas wyglądają.
#2017-01-31 04:35:20 

Anastazzja

Użytkownik

Dla mnie te naszyjniki są świetne http://www.jademi.pl/61-naszyjniki-srebrne. W ogóle tam jest opór srebrnych ozdób, mi byłoby trudno tam cokolwiek wybrać bo co jedna ozdoba to ładniejsza od drugiej.
#2017-01-31 06:45:21 

Dobromir

Użytkownik

Brat sobie sprawił taki srebrny łańcuch, typowo męski ale coś niezbyt chętnie w nim chodzi – wydaje się że trochę się wstydzi. W sumie nie wiem co mu na stare lata strzeliło w głowie bo nigdy nie kręciły go takie rzeczy.
#2017-01-31 09:42:02 

Monka

Użytkownik

Myślę że w trendach odnośnie biżuterii to aż tak wiele się nie zmienia. Przecież w jubilerskich dominują raczej klasyczne wzory a te nowości też zwykle bazują na tym co znane od lat. A srebro to już w ogóle jest raczej tradycyjne.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015