#2017-02-06 21:25:40 

Siostrzyczka

Użytkownik

Witam. Nie dostałam się w tym roku na wymarzone studia i pomyślałam, że w takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem będzie chyba szkoła policealna. Czy moglibyście polecić mi jakąś dobrą szkołę policealną albo pomaturalną w Warszawie?
#2017-02-07 00:16:34 

BambusowaLady

Użytkownik

A jaki kierunek Cię najbardziej interesuje? To ważna kwestia, bo różne szkoły policealne mają różne kierunki w swoich ofertach.
#2017-02-07 02:45:30 

Siostrzyczka

Użytkownik

Myślałam najpierw o kierunku ratownik medyczny, ale potem zmieniłam zdanie i obecnie najbardziej interesuje mnie zdobycie zawodu masażysty.
#2017-02-07 03:21:45 

BambusowaLady

Użytkownik

Rozumiem. Sądzę, że technik masażysta to fajny kierunek. Znajduje się on w ofercie dobrych szkół policealnych w Warszawie. Np. oferta zamieszczona pod adresem internetowym http://www.sp.szkolymydlowskiej.pl/ jest warta rekomendacji.
#2017-02-07 03:41:19 

malakrolowa

Użytkownik

Też uważam, że do dobrych szkół policealnych można zaliczyć sp.szkolymydlowskiej.pl. Placówka ta oferuje szeroki wybór kierunków w trybie dziennym oraz zaocznym. Technik masażysta jest tam realizowany jedynie w trybie stacjonarnym, ale uważam, że to dobrze, gdyż uczęszczając do szkoły przez kilka dni w tygodniu można się więcej nauczyć niż uczestnicząc w zjazdach co dwa tygodnie.
#2017-02-07 05:46:12 

Siostrzyczka

Użytkownik

Dziękuję za pomoc. Właśnie czytam informacje o tej szkole w Internecie. Podoba mi się to, że wykładowcy kładą tam największy nacisk na umiejętnosci praktyczne. A Ty jaki kierunek tam skończyłaś, jeśli mogę wiedzieć? Pracujesz w swoim zawodzie?
#2017-02-07 07:20:55 

malakrolowa

Użytkownik

Skończyłam technika dentystycznego, oczywiście w trybie dziennym. To dobry kierunek – taki, po którym można znaleźć prace. Obecnie pracuję na pół etatu, gdyż wychowuję małe dziecko, ale z pracy jestem jak najbardziej zadowolona.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015