#2017-02-07 01:04:48 

malakrolowa

Użytkownik

Witam wszystkich użytkowników. Mam problem w związku ze szkoleniem pracowników. Niestety pomyślałam, też że mnie jako menadżerowi zespołu także przyda się jakiś kurs bo kuleje u nas komunikacja. Niekiedy trudno mi się dogadać z pracownikami. Czasem też mam wrażenie, że nie nadaję się na to stanowisko. Jeśli macie propozycje na dobry kurs dla kogoś na takim stanowisku proszę podpowiedzcie mi. Myślę, że pomoże mi się to jakoś zdystansować. Dzięki z góry
#2017-02-07 03:39:49 

Nameless01

Użytkownik

Cześć. Myślę, że to dobry pomysł, abyś pomyślała o jakimś kursie, skoro masz problemy z dogadaniem się z pracownikami. Myślenie o tym, że się nie nadajesz do niczego się nie przyda, więc lepiej tak nie myśleć, a się dokształcić czy doszkolić. Proponuję przede wszystkim to, aby poszukać sobie dobrej firmy szkoleniowej i zapisać się na szybki kurs menadżerski. Na pewno ci to na dobre wyjdzie. Życzę powodzenia w życiu zawodowym.
#2017-02-07 05:21:09 

Nostradamuss

Użytkownik

Dzień dobry. jeśli mam być szczery to myślę, że lepiej się zapisać na jakiś kurs komunikacji interpersonalnej. Naprawdę wiem, czy jest ograniczenie, kiedy nie można się z kimś dogadać, a co dopiero jeśli się z kimś takim pracuje. Proponuję aby wziąć pod uwagę na przykład firmę szkoleniową Generator Pomysłów. Sprawdziłem ich ofertę mają ciekawe propozycje. Myślę, że znajdziesz tam kurs, który pomoże ci się podszkolić.
#2017-02-07 06:53:43 

BiberNIE

Użytkownik

Hej. Ja także miałem odbyć takie szkolenie, ale gdzieś mi się to odłożyło w czasie. Szkolenie komunikacji interpersonalnej, budowanie więzi z klientami i budowanie zespołu, tak to chyba się zwało. Mam nadzieję, że pomogłem, pa
#2017-02-07 08:57:33 

Mirabeka

Użytkownik

Cześć. Ja też polecam wszelkie szkolenia. Myślę, że dla leadera zespołu najważniejsze powinno być budowanie poprawnych relacji zarówno z pracownikami jak i z klientami. W końcu jest się między młotem a kowadłem w tej branży. Polecam rozejrzeć się za kursami oferowanymi przez tą firmę http://generatorpomyslow.pl/. Przeprowadzane są tam szkolenia biznesowe w Warszawie, myślę, że przydatne. Pozdrawiam.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015