#2017-02-16 05:23:21 

malakrolowa

Użytkownik

Od niedawna jestem posiadaczką pierwszego w swoim życiu auta. Nie jest to auto nowe, lecz używane i pomyślałam, ze zanim zacznę je na dobre uzytkować, zawiozę je do firmy, która oferuje profesjonalne czyszczenie wnetrz pojazdów. A Wy korzystaliście kiedyś z usług tego typu firm w Poznaniu? Jeśli tak, to którą firmę polecacie?
#2017-02-16 07:35:51 

Dobromir

Użytkownik

Ja już jeździłem kilkoma autami w swoim zyciu i byłem w róznych firmach, które czyszczą wnętrza samochodu. Najbardziej odpowiada mi czyszczenie tapicerki w Poznaniu oferowane przez mobilną myjnię parową, która pod linkiem http://ecomyjnia-poznan.pl/dla-auta/czyszczenie-tapicerki-samochodowej/ prezentuje szczegóły swojej oferty. Firma ta dysponuje nowoczesnym sprzętem, dzięki któremu jest w stanie nie tylko wyczyścić wierzchnią warstwę tapicerki, ale również przeprać ją na całej grubości.
#2017-02-16 08:26:29 

Zezowaty

Użytkownik

Ja również polecam tę firmę. Realizuje one swoje usługi szybko i solidnie, a efektem jej pracy jest czyste, pachnące i przyjemne w dotyku wnętrze samochodu. Do tego oferuje atrakcyjne ceny.
#2017-02-16 08:38:48 

Dobromir

Użytkownik

Dodam jeszcze, że w ofercie firmy znajduje się także szybkie mycie zewnętrznych częsci samochodu – karoserii, felg, opon oraz szyb.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015