#2017-03-22 23:59:14 

J4r3k

Użytkownik

W moim zakładzie stolarskim wysiadła niedawno maszyna lakiernicza i szukam czegoś nowego, dlatego zwracam się do Was z prośbą o pomoc. Firma od której ja kupowałem sprzęt już nie istnieje i muszę poszukać kogoś innego. Nie chce korzystać z usług nieznanego przedsiębiorstwa, bo są to drogie sprzęty i nie mam zamiaru ryzykować. Polecicie jakiegoś dystrybutora?
#2017-03-23 01:20:54 

Kaziunio

Użytkownik

Pewnie to wiesz, ale do wyboru masz kabiny lakiernicze, ściany, a także roboty natryskowe. Jeśli masz pomieszczenie wydzielone na lakiernie to doskonale sprawdzi się robot, ale równie dobre są kabiny lakiernicze. Jak to u Ciebie wygląda?
#2017-03-23 02:18:16 

J4r3k

Użytkownik

Mam odrębne pomieszczenie, gdyż często używam sprężarek z natryskiem. Myślę, że robot byłby świetnym rozwiązaniem. Rozumiem, że urządzenie działa to automatycznie po dobraniu odpowiednich ustawień?
#2017-03-23 04:04:28 

Kaziunio

Użytkownik

Dokładnie tak! Oczywiście robot robotowi nierówny i jedne są bardziej skomputeryzowane, a inne mniej, ale coś na pewno sobie dobierzesz. Powiem nawet, że nieważne co to będzie to i tak poczujesz ogromny przeskok technologiczny. Możesz sprawdzić ofertę sklepu MTM Maszyny, gdzie znajdziesz sporo informacji na temat sprzętów do lakierowania. Ja razem z nimi wyposażyłem całą swoją stolarnię i jestem zachwycony.
#2017-03-23 04:41:05 

BiberNIE

Użytkownik

Świetne maszyny do lakierni znajdziesz pod linkiem http://www.mtm-maszyny.pl/pl/33-lakiernicze. To ten sam sklep, który poleca Ci kolega wyżej. Dodam ze swojej strony, że w zakładzie meblowym, w którym pracuję stoi wiele sprzętów od nich i spisują się świetnie. Mamy też wydzieloną lakiernię i jest ona wyposażona w robota dwuramiennego - umożliwia on jednoczesne pokrywanie mebli dwoma kolorami. Jeżeli nie potrzebujesz takiego efektu to jednoramienny z pewnością wystarczy.
#2017-03-23 05:43:24 

Pani_M

Użytkownik

Pamiętaj jednak, że lakiernia to nie tylko sam robot! Potrzebna przecież jest także suszarnia, bo inaczej będziesz czekał na wyschnięcie lakieru przez wieki:) Często przydaje się też stół odciągowy, żeby pozbyć się wszelkich pyłów przed lakierowaniem. Poczytaj trochę na ten temat i dopiero zabierz się za wyposażanie lakierni.
#2017-03-23 07:26:03 

J4r3k

Użytkownik

Dzięki kochani za pomoc! Wasze rady dużo mi wyjaśniły i jutro pewnie skontaktuję się ze sklepem.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015