#2017-05-04 03:49:16 

Monka

Użytkownik

Zanim się zdecyduję na jakąś poważniejszą inwestycję, zawsze wolę się dowiedzieć, jak inni klienci patrzą na sprawę. Tym razem chodzi o trening personalny. Chciałabym się zapisać na 3 miesiące na coś takiego, więc to nie jest mały wydatek i będę wdzięczna jeśli mi powiecie, czy w waszym przypadku coś takiego się opłacało. Konkretnie mi chodzi o Synergy w Krakowie.
#2017-05-04 04:27:06 

Anastazzja

Użytkownik

Jeśli mam wymienić jakiś minus, to chyba tylko mi przychodzi do głowy to, że treningi są takie krótkie :D Rozumiem, że o to właśnie chodzi w stosowanych przez nich metodach, że ma być szybko i maksymalnie intensywnie, ale w studio jest taka fajna atmosfera, że aż by się chciało tam spędzić więcej czasu!
#2017-05-04 07:19:41 

J4r3k

Użytkownik

Szybko i intensywnie? Brzmi dobrze, też się chętnie czegoś dowiem o tych trenerach.
#2017-05-04 07:41:14 

Anastazzja

Użytkownik

Jak ich w ogóle nie znasz, to najlepiej wejdź sobie na stronę internetową http://www.studiosynergy.pl/ i sam sobie sprawdź takie podstawowe informacje. Nie ma co się rozpisywać na tym jak dokładnie oni trenują, ale moim zdaniem to jest chyba najbardziej innowacyjny indywidualny trener w Krakowie. Nigdy bym nie pomyślała, że będę tak szybko gubić zbędne kilogramy
#2017-05-04 10:11:43 

Kaziunio

Użytkownik

Mi tez się bardzo podobają te treningi i finalnie uważam, że oszczędzam, bo żeby tak sobie wyrobić mięśnie na zwykłej siłowni to bym wydał pewnie więcej na karnety. Tutaj mam wszystko w szybkim tempie i profesjonalnie
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015