#2017-05-24 04:11:39 

BambusowaLady

Użytkownik

Cześć dziewczyny, mam problem, tylko nie jestem pewna, czy to już uzależnienia czy jeszcze nie, ale idzie to raczej w złym kierunku. Wchodząc do galerii zachowuję się jak szalona, kupuję mnóstwo rzeczy, ciuchów czy kosmetyków, nieważne, potem przychodzę do domu i oczywiście gigantyczne wyrzuty sumienia, chowam wszystko przed mężem, żeby nie widział ile wydaję, muszę z tym skończyć, wiecie jak sobie z tym poradzić?
#2017-05-24 06:59:10 

Monka

Użytkownik

może zamiast chować wszystko przed mężem, powinnaś z nim porozmawiać? Może zacznie cię kontrolować i przestaniesz wydawać tyle pieniędzy na ubrania
#2017-05-24 08:15:57 

Nameless01

Użytkownik

jeśli przestałaś już sama nad tym panować, znam naprawdę dobry ośrodek leczenia zakupoholizmu u kobiet http://terapiakobieta.pl/zakupoholizm, zajmują się tobą specjaliści, terapia ułożona jest pod kątem kobiecych uzależnień, na początku z tobą rozmawiają, żeby znaleźć przyczynę uzależnienia, potem opracowują terapię
#2017-05-24 09:03:24 

malakrolowa

Użytkownik

ten ośrodek jest bardzo dobry, sama się tam leczyłam i dzisiaj już nawet nie lubię robić zakupów! Co jestem cudem, bo kiedyś chodziłam na zakupy dzień w dzień i wydawałam mnóstwo pieniędzy, tam mi pomogli, personel daje duże wsparcie
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015