#2017-08-02 23:56:39 

malakrolowa

Użytkownik

Dzień dobry. Niedawno przeszłam zabieg liposukcji i w związku z tym interesuje mnie teraz profesjonalny masaż po liposukcji w Krakowie. Czy wiecie, kto specjalizuje się w tego rodzaju masażach?
#2017-08-03 01:16:10 

Siostrzyczka

Użytkownik

Ja nie słyszałam wcześniej o masazach po liposukcji, chociaż przyznam, ze myślę o poddaniu się zabiegowi liposukcji. Mam nadmiar tkanki tłuszczowej, z którym nie mogę sobie poradzić.
#2017-08-03 02:09:09 

malakrolowa

Użytkownik

Ja poddałam się liposukcji i nie żałuję. Zdecydowanie poprawił się wygląd mojej sylwetki i powoli nabieram pewnosci siebie, której wczesniej bardzo mi brakowało. Teraz jeszcze przyda mi się seria masazy po liposukcji, które mają na celu przywrócenie organizmu do naturalnego stanu.
#2017-08-03 03:26:05 

Anastazzja

Użytkownik

Polecam Ci profesjonalny masaż po liposukcji w Krakowie, który został szczegółowo opisany w necie pod adresem http://www.alanmed.eu/masaz-po-liposukcji.html. Masaż ten oferuje doświadczony gabinet, w którym pracują najlepsi specjaliści. Podczas swoich zabiegów łączą oni wiele różnych technik masażu, co pozwala osiągnąć najlepsze rezultaty. Już po kilku wizytach w tym gabinecie można zaobserwować znaczną poprawę wyglądu skóry.
#2017-08-03 05:54:29 

malakrolowa

Użytkownik

Dzięki za link. Chętnie odwiedzę ten polecony przez Ciebie gabinet. A orientujesz się, czy są jakieś przeciwwskazania do wykonywania masażu po liposukcji?
#2017-08-03 07:51:28 

Anastazzja

Użytkownik

O ile się orientuję, to przeciwwskazania są podobne do tych, jakie występują w przypadku innych metod masażu. Są to m.in.: menstruacja, ciąża, podwyższona temperatura ciała, epilepsja, nadciśnienie oraz stany nowotworowe. Do listy przeciwwskazań należą również jakiekolwiek komplikacje po zabiegu.
#2017-08-03 10:08:47 

malakrolowa

Użytkownik

Nie wiedziałam, że menstruacja należy do przeciwwskazań do masażu. Dobrze wiedzieć, dziękuję za informacje.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015