#2017-10-05 01:17:35 

Domenic

Użytkownik

Mam dość intymne pytanie jak w temacie. Szukam jakiegoś sprawdzonego środka na poprawę długości i objętość penisa. Najlepiej w formie kremu ponieważ nie mogę łykać dodatkowych tabletek. Znacie coś co faktycznie działa?
#2017-10-05 02:10:59 

Nostradamuss

Użytkownik

Wiesz co, jakoś jestem sceptycznie nastawiony do takich środków bo wydaje mi się że nie ma nic takiego co by działało. W internecie znajdziesz całą masę opinii ale zastanawia mnie czasem czy ktoś tego nie pisze na zlecenie firm.
#2017-10-05 03:19:42 

Anastazzja

Użytkownik

Mój facet miał taki problem ale bardziej chodziło o samą erekcję niż o długość penisa i kupował jakieś środki na stronie penilarge.eu. Tabletki zawierają wyciąg z kilku roślin które naturalnie zwiększają ilość testosteronu więc akurat pod tym względem są bardzo skuteczne.
#2017-10-05 03:48:27 

Nameless01

Użytkownik

Jeżeli chcesz kupić krem na powiększenie penisa to tylko w połączeniu z tabletkami. Cała kuracja jak najbardziej przyniesie pożądany efekt. Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej http://penilarge.eu/krem-penilarge/. Produkt zbiera dużo pozytywnych opinii.
#2017-10-05 04:18:20 

malakrolowa

Użytkownik

Z tego co czytałam, a sporo stron widziałam w tym temacie, to wszystko zależy od naturalnych możliwości organizmu. Jeden będzie stosował tabletki i zauważy przyrosty w granicach kilku cm a drugi będzie brał dużo dłużej i może nie mieć żadnych efektów.
#2017-10-05 04:45:39 

Jakobo90

Użytkownik

Z tymi tabletkami to jest o tyle dziwna sytuacja że nie na każdego działają. Czytałem że mają one powodować rozszerzanie ciał jamistych i przez to większy napływ krwi do penisa. Jak to w praktyce działa to ciężko mi powiedzieć bo nie stosowałem czegoś podobnego.
#2017-10-05 06:13:43 

Siostrzyczka

Użytkownik

W internecie jest cała masa opinii na temat takich środków i są one skrajnie różne. Jedni piszą że stosowali i na nich działa, inni że bez interwencji chirurgicznej ciężko o powiększenie penisa nawet o kilka cm. Wydaje mi się że prawda leży gdzieś pośrodku.
#2017-10-05 06:26:00 

Domenic

Użytkownik

Szczerze mówiąc to sam nie jestem do końca przekonany ale akurat ten środek ze strony którą polecacie wydaje się najbardziej skuteczny z tego co do tej pory widziałem.
#2017-10-05 08:07:40 

Dobromir

Użytkownik

Jeżeli już miał bym z czegoś takiego korzystać to chyba z tego środka o którym tutaj piszą. Prawda jest taka że jak sam nie spróbujesz to nie będziesz wiedział czy działa czy nie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015