#2019-06-07 01:11:27 

Dobromir

Użytkownik

Marzy mi się snucie fantazji erotycznych z mężatką, ale nie wiem, jak którąś do tego namówić… Bo to może wyjść kwas. Że mąż się dowie, że wezmą mnie na zboczeńca… słyszałem też, że jest opcja gorącej linii, ale czy warto?
#2019-06-07 01:36:12 

Zezowaty

Użytkownik

Zdecydowanie lepiej wybrać gorącą linię. Namawianie koleżanek może się bardzo źle skończyć i będziesz spalony w okolicy. A profesjonalne mężatki przez telefon zawsze są dyskretne. Zadbają, by było ci dobrze, a nie rozpowiedzą o całej akcji w całym mieście… nie będzie też zazdrosnego męża na karku. Poza tym takie mężatki przez telefon potrafią dzielić się doświadczeniem i uczyć nowych rzeczy. Był taki czas w moim życiu, że ceniłem seks ze starszymi z tego względu…
#2019-06-07 03:06:59 

Armata

Użytkownik

nie namawiaj koleżanek, jak musisz to próbuj telefonu, wtedy nikogo nie skrzywdzisz, a zrobisz, co chcesz…
#2019-06-07 05:28:07 

Domenic

Użytkownik

jak dla mnie sytuacja, w której trzeba kogoś namawiać, odbiera całą przyjemność. Druga strona powinna być gotowa i zaangażowana. W przeciwnym razie nie ma to wcale sensu. Na gorącej linii na pewno spotkasz się z entuzjazmem i nikt nie będzie marudzić, to na pewno przemawia za tym rozwiązaniem. Ja lubię, jak kobieta też umie przejąć inicjatywę. Gonienie za zakazanym, gdy ona wcale tego nie chce, nic mi nie daje… a już w ogóle wizja męża i plotek. Nie mogę sobie pozwolić na to, mam pracę i dobre imię…
#2019-06-07 08:16:39 

Nostradamuss

Użytkownik

Coś w tym jest, najlepiej, jak druga strona wykaże wigor i inicjatywę. Może faktycznie spróbuję zadzwonić. Widziałem, że w katalogach seks linii jest sporo gorących kobiet. Wydają się doświadczone i chętne… Poza tym przypuszczam, że mogą spełnić każdą fantazję. Nie ma chyba ograniczeń.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015