#2019-10-28 01:16:47 

BiberNIE

Użytkownik

Witam. W mojej branży coraz więcej osób pozycjonuje swoje strony internetowe, a ja zupełnie nie mam pojęcia jak się za to zabrać. Planuję zlecić tą usługę specjalistom z mojej okolicy, ale nie wiem ile mi za to policzą. A ktoś z Was wie, jak wycenia się pozycjonowanie strony?
#2019-10-28 01:52:54 

Siostrzyczka

Użytkownik

Ja nie wiem, ale też mnie interesuje ta kwestia, więc chętnie się dowiem co wpływa na cenę pozycjonowania.
#2019-10-28 03:17:19 

BambusowaLady

Użytkownik

Wiele przydatnych informacji odnośnie pozycjonowania stron internetowych znajdziecie na portalu http://wycenpozycjonowanie.pl/. Można się stamtąd dowiedziec np. ile kosztują słowa kluczowe na stronę www, a także jaki wpływ na cenę pozycjonowania ma link building.
#2019-10-28 05:28:21 

Nostradamuss

Użytkownik

Ja trochę orientuję się w temacie pozycjonowania i przyznaję, ze na tym portalu jest sporo ciekawych informacji. A z mojego własnego doświadczenia wynika, że na koszt pozycjonowania wpływa również profil potencjalnych odbiorców, zakres oferty przedstawionej na stronie, a także kondycja danej strony, np. jakość oprogramowania z jakiego ona korzysta.
#2019-10-28 08:13:15 

BambusowaLady

Użytkownik

Tych czynników jest tak naprawdę cała masa. Można jeszcze wymienić aktualną widoczność strony oraz to czy dana marka jest rozpoznawalna wśród potencjalnych odbiorców. Nie bez znaczenia jest również dokładnie wytyczony cel. Jeśli ktoś celuje w pierwszą dziesiątkę, to koszt jest niższy niż wtedy, gdy celem jest pierwsza trójka w wynikach wyszukiwania.
#2019-10-28 10:46:14 

Nostradamuss

Użytkownik

no zgadza się. Ponadto cena pozycjonowania zależy od specyfiki branży, jaką reprezentuje właściciel strony. Zdarza się, ze dla jednej witryny osiągnięcie pierwszej dziesiatki w wyszukiwarce nie będzie trudne z uwagi na niską konkurencję, natomiast dla innej będzie to nie lada wyzwanie, wobec czego cena pozycjonowania strony w tym wypadku będzie adekwatna do ilości włożonej przez pozycjonera pracy.
#2019-10-28 12:51:27 

BiberNIE

Użytkownik

Dziękuję za wyczerpujace odpowiedzi. Teraz już mam rozeznanie, jakie czynniki wpływają na koszt pozycjonowania i wydaje mi się, ze wypozycjonowanie mojej witryny nie będzie bardzo drogie.
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015